گوشی سانترال

گوشی سانترال

هر گوشی تلفنی که به دستگاه سانترال متصل میشود گوشی سانترال نان دارد . هر کاربر بسته به نوع نیاز خود میتواند گوشی سانترال مورد استفاده خود را از میان گوشی های مختلف محصولی را برگزیند .

انواع گوشی سانترال

گوشی سانترال آنالوگ
گوشی سانترال هایبرید
گوشی سانترال دیجیتال
گوشی سانترال تحت شبکه

گوشی سانترال ، قیمت بالاتری از گوشیهای تلفن معمولی داشته و از طراحی و ظاهری متفاوت و منحصر به فرد برخوردار هستند و بطبع دارای عملکرد بالاتری نسبت به تلفن های معمولی میباشند همچنین قابلیت های مرکز تلفن سانترال از طریق کلید های تعبیه شده بر روی گوشی سانترال در اختیار کاربر قرار میگیرند ( به طور مثال دکمه hold ) تلفن های سانترال با وجود دکمه های عملکردی بیشتر نسبت به تلفن های آنالوگ معمولی عملکرد بهتری در شرکتها و اداره ها دارند . این نوع از تلفن ها معمولا در سه مدل کارمندی ، اپراتوری و مدیریتی تولید میگردد .

شما میتوانید با توجه به کاربرد ، امکانات مورد نیاز و بودجه در نظر گرفته شده اقدام به خرید تلفن های سانترال نمایید . ذکر این نکته مهم است که گوشی سانترال قابلیت کار بر روی خطوط شهری منازل را ندارند و تنها قابل راه اندازی بر روی مرکز سانترال با برند تولیدی می باشند . تعداد کلید های عملکردی ، قابلیت استفاده از هدست ، سایز صفحه نمایش از مواردی است که هنگام خرید یک دستگاه تلفن دیجیتال میبایست در نظر داشته باشید .

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال