خرید سانترال

خرید سانترال

برای راه اندازی سانترال و خرید سانترال متناسب با نیازهایمان باید به تعداد خطوط شهری , تعداد و نوع داخلی ها , قابلیت های مورد نیاز ما توجه نمود.یکی از اقداماتی که در همان زمان خرید سانترال انجام می شود خرید تلفن سانترال است . برای خرید سانترال و مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید .

برای خرید سانترال باید مواردی از جمله تعداد افرادی که با تلفن سرو کار دارند و نوع جایگاه آنها و نوع دستگاه موجود بررسی شود . با توجه به این موارد می توانید به راحتی مشخص کنید که برای خرید سانترال چه نوع تلفنی مناسب است . برای خرید سانترال با تعداد کاربران و خط شهری نوع استفاده و نیاز شما , هر دستگاه سانترال قابلیتی خاص را برای کاربران خود ایجاد می کند . شما می توانید با فعال سازی آن ها روند بهبود تماس ها را تجربه کنید .

نکات مهم در خرید سانترال پاناسونیک

۱- تعداد داخلی مورد نظر (تعداد کاربری که در مجموعه شما به تلفن احتیاج دارد )

۲- تعداد خط شهری که در سازمان و شرکت وجود دارد.( احتیاج به تلفن ۵ رقمی)

۳- اپراتور گویا ( منشی تلفنی)

۴- ضبط مکالمات

۵- کالر آی دی (شماره تماس گیرنده)

۶- ارتباط داخلی با بیرون از سازمان (تعداد شعب و نمایندگی ها )

۷- ارتباط با سیستم CRM (سیستم ارتباط با مشتری)

۸- امکان اتصال به باتری در صورت بر رفتگی (در بعضی از سانترال ها باتری به صورت مستیم به مرکز متصل می گردد)

شما برای خرید سانترال پاناسونیک کافی است برای بررسی این نیاز ها با توجه به خواسته های شما با متخصصین ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین و کارا ترین سانترال را خریداری نمایید.

شما میتوانید با توجه به کاربرد ، امکانات مورد نیاز و بودجه در نظر گرفته شده اقدام به خرید سانترال نمایید .

پاسخ دهید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

شما مجاز هستید تا از تگ های HTML زیر استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

پاک کردن ارسال